Statystka

Witaj!

Miło mi przywitać Cię na moim blogu. Publikuję tu opowiadanie fanfiction, gdzie główny paring to Hermiona Granger i Fred Weasley. Po więcej odsyłam do zakładki "About".

Rozdziały publikuję co dwa tygodnie, we środy.

Uprzejmie proszę o nie zostawianie spamu pod rozdziałami. Stworzyłam do tego specjalną zakładkę i tam kierujcie wszystkie reklamy.

Skontaktować się ze mną można przez e-mail: lost.cigarette@gmail.com

About

Tytuł bloga: Poddaję się
Czas akcji: 1997-1998 r. (od ślubu Billa i Fleur)
Główni bohaterowie: Hermiona Granger i Fred Weasley
Opowiadanie: Nadchodzą mroczne czasy. Od śmierci Dumbledore'a minęło tak niewiele czasu, a Lord Voldemort i Śmierciożercy wprowadzili reżim. Hermiona czuje się w tym wszystkim zagubiona. Niebezpieczeństwo grozi wszystkim. Hermiona wymazuje pamięć swoim rodzicom i przygotowuje się do misji - wraz z Harrym i Ronem ma zamiar znaleźć i zniszczyć wszystkie horkruksy. To jedyny sposób, by pokonać Voldemorta. Jednak nie wszystko idzie po jej myśli. W zasadzie nic nie idzie po jej myśli. Śmierciożercy atakują gości na przyjęciu weselnym, a Hermiona, by ratować swoje życie, musi uciekać. A w tej ucieczce pomaga jej osoba, która dotychczas nie grała w życiu Gryfonki żadnej znaczącej roli. Są tylko we dwoje, odizolowani od świata. Dziewczyna nie ma zamiaru czekać i wyrusza, wraz z pomocą pewnego rudowłosego chłopaka, na poszukiwania horkruksów i swoich przyjaciół.
Parę rzeczy od autorki: To jest fanfiction alternatywne, a z definicji jest to: czyli rozważanie co by było gdyby.... Jedyną cechą wspólną z prawdziwym źródłem (filmem, książką) są główni bohaterowie; autor takiego fanfika wprowadza jakąś istotną zmianę na początku historii, które zupełnie zmienia fabułę i kształtuje ją zupełnie inaczej niż w pierwotnej wersji oryginalnej. Tak więc jest to MOJE opowiadanie i jedyne co mnie będzie ograniczać to MOJA wyobraźnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Design by Agata for WS. Scroller, pattern.